Kadry i płace – zaawansowany, Poznań

Oferujemy nowe szkolenie firmy ITT Company pt.: Kadry i płace – zaawansowany. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-17, zaś koniec 2012-11-25.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia IT Company. Dla tego obiektu dane zostały wyszczególnione jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 859.77 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Kadry i płace – zaawansowany, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Biznesowe – zaprasza ITT Company mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Kadry i płace – zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *