Kadry i Płace

Przebieg szkolenia o nazwie: Kadry i Płace, jest planowany w dniu 2012-11-13. Jesteśmy znani jako Perspecta i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało w treści wyznaczone.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kadry i Płace, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Kadry i Płace.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *