Język SQL w Microsoft SQL Server 2008 R2, Katowice

Pragniemy Państwu zaprezentować Język SQL w Microsoft SQL Server 2008 R2. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2013-02-18 oraz zakończy się 2013-02-20. Organizatorem jest firma Expose Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Zawodowe, administracja IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera, biurowe, administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 1039.96 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Język SQL w Microsoft SQL Server 2008 R2, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zawodowe, administracja IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera, biurowe, administracja – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Język SQL w Microsoft SQL Server 2008 R2.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *