Java EE (Web services), Warszawa

Przedstawiamy kolejne szkolenie Expose Sp. z o.o. pt.: Java EE (Web services). Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-17, zaś koniec 2012-12-21.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, programowanie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Biuro Expose Sp. z o.o..Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 3388.65 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust wynosi według prowadzących 5%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Java EE (Web services), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Java EE (Web services).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *