Jak Komunikować sie z pracownikami, aby realizowali Wyznaczone Cele? -2 dniowe warsztaty praktyczne, WARSZAWA

Termin szkolenia zatytułowanego: Jak Komunikować sie z pracownikami, aby realizowali Wyznaczone Cele? -2 dniowe warsztaty praktyczne, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-29, zaś koniec 2012-11-30. Jesteśmy znani jako WSTRONEROZWOJU i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne, praca w zespole, zarządzanie zespołem, efektywna komunikacja.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 714.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-22, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 40%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Jak Komunikować sie z pracownikami, aby realizowali Wyznaczone Cele? -2 dniowe warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne, praca w zespole, zarządzanie zespołem, efektywna komunikacja – zaprasza WSTRONEROZWOJU z siedzibą w miejscowości Jabłonna.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Jak Komunikować sie z pracownikami, aby realizowali Wyznaczone Cele? -2 dniowe warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *