ITIL® Intermediate Service Transition Lifecycle, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane ITIL® Intermediate Service Transition Lifecycle, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Conlea Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-26 oraz zakończy się 2012-09-28.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Zarządzanie, administracja IT, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 3567.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ITIL® Intermediate Service Transition Lifecycle, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Zarządzanie, administracja IT, procesy biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, zarządzanie projektami – zaprasza Conlea Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: ITIL® Intermediate Service Transition Lifecycle.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *