ITIL Foundation, Wrocław

Data szkolenia o nazwie: ITIL Foundation, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-22 i potrwa ono do 2012-10-24. Jesteśmy znani jako Conlea Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu lub samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 2337.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ITIL Foundation, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zaprasza Conlea Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ITIL Foundation.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *