ITIL Foundation, Wrocław

Termin szkolenia o nazwie: ITIL Foundation, ma planowany początek w dniu 2012-10-22 i potrwa ono do 2012-10-25. Jesteśmy znani jako Conlea Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 2337.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ITIL Foundation, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca Conlea Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ITIL Foundation.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *