IT – Business Alignment, WARSZAWA

Oferujemy kolejne szkolenie firmy eduFuturo pt.: IT – Business Alignment. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2013-02-05 oraz zakończy się 2013-02-06.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, administracja IT, techniki komunikacyjno-informacyjne.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1790.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu IT – Business Alignment, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, administracja IT, techniki komunikacyjno-informacyjne – zaprasza eduFuturo mająca siedzibę w miejscowości Belsk Duży.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: IT – Business Alignment.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *