Inwentaryzacja w firmie, Wrocław

Chcemy przedstawić Inwentaryzacja w firmie. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-29, zaś koniec 2012-10-30. Organizatorem jest firma SEKA S.A. Wrocław, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, rachunkowość, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SEKA.Miejsce jest w ofercie określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 490.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Inwentaryzacja w firmie, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, rachunkowość, analiza finansowa – zaprasza SEKA S.A. Wrocław posiadająca siedzibę w miejscowości Wrocław.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Inwentaryzacja w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *