INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”, Wrocław

Data szkolenia zatytułowanego: INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”, jest planowany w dniu 2012-10-25. Jesteśmy znani jako Ekspert Handlowy i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez prowadzących w Pro Learning. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 719.10.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-15.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”, przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja – zaprasza Ekspert Handlowy mająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *