INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”, Kraków

Termin szkolenia zatytułowanego: INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”, jest planowany w dniu 2012-10-23. Jesteśmy znani jako Ekspert Handlowy i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Dom Polonii.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 719.10 PLN.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 10%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2012-10-12.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy bądź też samego jej zdobycia.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”, przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, handlowe, celne, windykacja – zachęca Ekspert Handlowy z siedzibą w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: INTRASTAT W PRAKTYCE AKTUALNOŚCI ORAZ ZMIANY w 2012 r. Wszystko o deklaracji intrastat „od A do Z”.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *