INTRASTAT W PRAKTYCE . AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 R, Rzeszów

Szkolenie pt. INTRASTAT W PRAKTYCE . AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 R, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Ekspert Handlowy. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-21.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, programy księgowe, handlowe, celne, konsumenckie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Wojewódzki Dom Kultury. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Rzeszów województwo Podkarpackie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 719.10 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-11-12, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 10%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu INTRASTAT W PRAKTYCE . AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 R, przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, programy księgowe, handlowe, celne, konsumenckie – zachęca Ekspert Handlowy posiadająca siedzibę w mieście Kraków.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: INTRASTAT W PRAKTYCE . AKTUALNOŚCI I ZMIANY W 2012 ROKU ORAZ PLANOWANE ZMIANY W 2013 R.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *