Inteligencja emocjonalna w pracy trenera, Kraków

Prezentujemy nowe szkolenie Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys pt.: Inteligencja emocjonalna w pracy trenera. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-09-22 oraz zakończy się 2012-09-23.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Interpersonalne, Zawodowe, inteligencja emocjonalna, trenerskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Novotel Kraków Bronowice. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Niewątpliwie zaletą opisywanego tu szkolenia jest fakt, iż należy do kategorii bezpłatnych. Organizatorzy mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć koszt. Jeśli informacja jest ważna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o szkoleniu.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Inteligencja emocjonalna w pracy trenera, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zawodowe, inteligencja emocjonalna, trenerskie – zachęca Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys posiadająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Inteligencja emocjonalna w pracy trenera.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *