Inteligencja emocjonalna – krok do efektywności osobistej i zawodowej

Przedstawiamy następne szkolenie firmy Effect Group Sp. z o.o. pt.: Inteligencja emocjonalna – krok do efektywności osobistej i zawodowej. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w ofercie podane, gdzie miałby się on znajdować.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 0.00.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Inteligencja emocjonalna – krok do efektywności osobistej i zawodowej, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne – zachęca Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Inteligencja emocjonalna – krok do efektywności osobistej i zawodowej.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *