Instrukcja kancelaryjna i archiwizacja dokumentów., Katowice

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie Akademia Doskonalenia Kadr o nazwie: Instrukcja kancelaryjna i archiwizacja dokumentów.. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-10-11.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Administracja, samorządowa, pracownik biurowy, pomoc społeczna.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Budynek Uniwersytetu Ekonomicznego.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu albo jej zdobycia.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 282.90 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Instrukcja kancelaryjna i archiwizacja dokumentów., przypisanego do kategorii – Administracja, samorządowa, pracownik biurowy, pomoc społeczna – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr z siedzibą w miejscowości Brzeg.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Instrukcja kancelaryjna i archiwizacja dokumentów..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *