Incoterms 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej do interpretacji, Warszawa

Oferujemy następne szkolenie J.G.Training szkolenia specjalistyczne pt.: Incoterms 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej do interpretacji. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-09.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Prawne, Logistyka.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 725.70 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Incoterms 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej do interpretacji, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka – zachęca J.G.Training szkolenia specjalistyczne z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Incoterms 2010 – najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej do interpretacji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *