Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW, Wrocław

Szkolenie o nazwie Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy EVOLVO Szkolenia&Coaching. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-24 oraz zakończy się 2012-11-30.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1033.20 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 150 PLN, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zaprasza EVOLVO Szkolenia&Coaching mająca siedzibę w mieście Kraków.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WROCŁAW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *