Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WARSZAWA, WARSZAWA

Pragniemy Państwu zaprezentować Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WARSZAWA. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-12-09 oraz zakończy się 2012-12-15. Organizatorem jest EVOLVO Szkolenia&Coaching, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1033.20 PLN.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 150 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WARSZAWA, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching mająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: WARSZAWA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *