Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: POZNAŃ, Poznań

Szkolenie o nazwie Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: POZNAŃ, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej EVOLVO Szkolenia&Coaching. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-10-15 oraz zakończy się 2012-10-22.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1033.20 PLN.

Podana tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 150 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: POZNAŃ, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zaprasza EVOLVO Szkolenia&Coaching posiadająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: POZNAŃ.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *