Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW, Kraków

Oferujemy nowe szkolenie EVOLVO Szkolenia&Coaching pt.: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2012-12-08.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1033.20.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 150 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching posiadająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *