Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW, Kraków

Oferujemy nowe szkolenie EVOLVO Szkolenia&Coaching pt.: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2012-12-08.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1033.20.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 150 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching posiadająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KRAKÓW.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *