Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, Katowice

Szkolenie o nazwie Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej EVOLVO Szkolenia&Coaching. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2012-12-08.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Katowice województwo Śląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1033.20.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według firmy 150 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching mająca siedzibę w mieście Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *