Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, Katowice

Szkolenie pt. Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej EVOLVO Szkolenia&Coaching. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-09 oraz zakończy się 2012-12-15.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1033.20.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według firmy 150 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching z siedzibą w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *