Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, Katowice

Szkolenie pt. Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy EVOLVO Szkolenia&Coaching. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-11-19 i potrwa ono do 2012-11-27.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1033.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 150 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching posiadająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *