Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, Katowice

Szkolenie pt. Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy EVOLVO Szkolenia&Coaching. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2012-11-19 i potrwa ono do 2012-11-27.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Sprzedaż, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1033.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 150 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Biznesowe – zachęca EVOLVO Szkolenia&Coaching posiadająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Harmonogram szkoleń otwartych IX-XII 2012: KATOWICE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *