Gospodarka Magazynowa od podstaw – 2-dniowe certyfikowane wasztaty praktyczne dla początkujących., Poznań

Prezentujemy następne szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej pt.: Gospodarka Magazynowa od podstaw – 2-dniowe certyfikowane wasztaty praktyczne dla początkujących.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-01, zaś koniec 2012-10-02.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, logistyka, kierownicze, produkcja.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1460.63 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według firmy 5%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Gospodarka Magazynowa od podstaw – 2-dniowe certyfikowane wasztaty praktyczne dla początkujących., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, logistyka, kierownicze, produkcja – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Gospodarka Magazynowa od podstaw – 2-dniowe certyfikowane wasztaty praktyczne dla początkujących..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *