Fundusze Unijne planowane na lata 2014-2020, Warszawa

Przebieg szkolenia : Fundusze Unijne planowane na lata 2014-2020, ma przewidziany początek w dniu 2012-10-24 i potrwa ono do 2012-10-25. Jesteśmy znani jako KDK Info Sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, projekty unijne, pozyskiwanie środków.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Art&Decor Placówka oświatowa. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1353.00 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Fundusze Unijne planowane na lata 2014-2020, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, projekty unijne, pozyskiwanie środków – zaprasza KDK Info Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Fundusze Unijne planowane na lata 2014-2020.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *