FMEA – Analiza przyczyn i skutków wad, Katowice

Szkolenie o nazwie FMEA – Analiza przyczyn i skutków wad, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-26.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Produkcja, Zarządzanie, techniczne, planowanie, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w hotel***. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Katowice województwo Śląskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 971.70 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu FMEA – Analiza przyczyn i skutków wad, przypisanego do kategorii – Produkcja, Zarządzanie, techniczne, planowanie, inne – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: FMEA – Analiza przyczyn i skutków wad.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *