Excel 2007/10 poziom zaawansowany, Łódź

Przebieg szkolenia o nazwie: Excel 2007/10 poziom zaawansowany, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-19, zaś koniec 2012-11-20. Jesteśmy znani jako Edukey – Szkolenia i marketing i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Sala szkoleniowa firmy Edukey.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Łódź województwo Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 351.00 PLN.

Obliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 10%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Excel 2007/10 poziom zaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Techniczne, aplikacje biurowe, obsługa komputera, programowanie, programy, inne – zaprasza Edukey – Szkolenia i marketing mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Excel 2007/10 poziom zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *