Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany, Łódź

Termin szkolenia o nazwie: Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-26, zaś koniec 2012-11-27. Jesteśmy znani jako Edukey – Szkolenia i marketing i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Sala szkoleniowa firmy Edukey.Położenie jest w ofercie podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 396.00.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 10%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, aplikacje biurowe, obsługa komputera – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Excel 2007/10 poziom średniozaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *