Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw, Łódź

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy Edukey – Szkolenia i marketing zatytułowane: Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-02-20, zaś koniec 2013-02-22.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, Administracja, pracownik biurowy, aplikacje biurowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Sala szkoleniowa firmy Edukey.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Niewątpliwie zaletą opisanego tu szkolenia jest fakt, że należy do kategorii bezpłatnych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć całkowity koszt szkolenia. Jeśli informacja jest istotna, zapoznaj się ze szczegółową informacją o szkoleniu.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Administracja, pracownik biurowy, aplikacje biurowe – zachęca Edukey – Szkolenia i marketing mająca swą siedzibę w mieście Łódź.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Excel 2007/10 obsługa programu od podstaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *