Etykieta w biznesie, Poznań

Szkolenie pt. Etykieta w biznesie, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2013-02-01 i potrwa ono do 2013-03-01.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera jako kanału transmisji.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 282.90.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na sam koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Etykieta w biznesie, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Etykieta w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *