Etykieta w biznesie, Gdańsk

Szkolenie pt. Etykieta w biznesie, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-03-01, zaś koniec 2013-04-01.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności. Wynika to z pośrednictwa komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 282.90.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Etykieta w biznesie, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne – zachęca Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Etykieta w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *