Etykieta w biznesie, Gdańsk

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Instytut Wolnej Myśli zatytułowane: Etykieta w biznesie. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2013-01-01 i potrwa ono do 2013-02-01.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako medium transmisji.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Etykieta w biznesie, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, zarządzanie, interpersonalne – zaprasza Instytut Wolnej Myśli z siedzibą w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Etykieta w biznesie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *