Elementarz młodego szefa, Wrocław

Chcemy Państwu zaoferować Elementarz młodego szefa. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-06, zaś koniec 2012-10-07. Organizatorem jest Centrum SUPER-ego, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Centrum SUPER-ego.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 430.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub jej uzyskania.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Elementarz młodego szefa, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, kierownicze – zaprasza Centrum SUPER-ego posiadająca siedzibę w mieście Wrocław.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Elementarz młodego szefa.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *