Egzekucja i windykacja należności, Łódź

Oferujemy kolejne szkolenie firmy referte zatytułowane: Egzekucja i windykacja należności. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-29.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, prawne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Coworking Łódź.Miejsce jest w ofercie podane jako Łódź woj. Łódzkie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 492.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Egzekucja i windykacja należności, przypisanego do kategorii – Zawodowe, Administracja, pracownik biurowy, prawne – zaprasza referte posiadająca swą siedzibę w miejscowości Łódź.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Egzekucja i windykacja należności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *