Efektywne negocjacje i mediacje, Warszawa

Przedstawiamy kolejne szkolenie Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. o nazwie: Efektywne negocjacje i mediacje. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-22 i potrwa ono do 2012-10-23.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, negocjacje, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania zawodu albo też samego jej uzyskania.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Centrum Europrofes Sp. z o.o.. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 158.48 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Efektywne negocjacje i mediacje, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, marketing i sprzedaż, negocjacje, motywacja – zaprasza Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Efektywne negocjacje i mediacje.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *