Efektywna windykacja należności, Wrocław

Termin szkolenia : Efektywna windykacja należności, ma przewidziany początek w dniu 2013-01-14 i potrwa ono do 2013-01-15. Jesteśmy znani jako DEBITUM i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Finansowe, Prawne, windykacja, ochrona danych.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział SCANDIC WROCŁAW.Położenie jest w ofercie określone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma aktywności, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 993.23 PLN.

Podana tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-12-14, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 15%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Efektywna windykacja należności, przypisanego do kategorii – Finansowe, Prawne, windykacja, ochrona danych – zachęca DEBITUM z siedzibą w mieście Wrocław.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Efektywna windykacja należności.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *