DTP i prepress, Poznań

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. o nazwie: DTP i prepress. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-17 oraz zakończy się 2012-12-19.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Menedżerskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest wymagana fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 1751.58.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu DTP i prepress, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Menedżerskie – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: DTP i prepress.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *