DTP i prepress, Katowice

Termin szkolenia zatytułowanego: DTP i prepress, ma planowany start w dniu 2013-01-02 i potrwa ono do 2013-01-04. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT, Menedżerskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1751.58 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata wynosi według prowadzących 5%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu DTP i prepress, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Menedżerskie – zachęca Expose Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: DTP i prepress.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *