Dress code, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Instytut Wolnej Myśli o nazwie: Dress code. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-01, zaś koniec 2013-01-01.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo też jej zdobycia.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest także wymagana fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 282.90 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Dress code, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Dress code.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *