Dress code, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Dress code, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany początek w dniu 2013-01-01 oraz zakończy się 2013-02-01.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera jako kanału transmisjidanych audiowizualnych.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 282.90 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Dress code, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, inne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, rozwój osobisty – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Dress code.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *