DOSKONAŁA PREZENTACJA I AUTOPREZENTACJA jako narzędzie skutecznej sprzedaży, Rzeszów

Pragniemy Państwu zaoferować DOSKONAŁA PREZENTACJA I AUTOPREZENTACJA jako narzędzie skutecznej sprzedaży. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-04 i potrwa ono do 2012-10-05. Organizatorem jest Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Interpersonalne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne, sprzedaż/handlowe, motywacja.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez organizatora w Centrum Europrofes. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Rzeszów województwo Podkarpackie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 143.39 PLN.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu DOSKONAŁA PREZENTACJA I AUTOPREZENTACJA jako narzędzie skutecznej sprzedaży, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Interpersonalne, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne, sprzedaż/handlowe, motywacja – zaprasza Mazowieckie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: DOSKONAŁA PREZENTACJA I AUTOPREZENTACJA jako narzędzie skutecznej sprzedaży.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *