Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, Kraków

Szkolenie zatytułowane Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2012-11-15 oraz zakończy się 2012-11-16.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Budowlane, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, budowa, prawo budowlane, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty, przypisanego do kategorii – Budowlane, Administracja, publiczna, samorządowa, organizacje pożytku publicznego, budowa, prawo budowlane, inne – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Dokumentowanie procedur przetargowych w praktyce. Prawo Zamówień Publicznych -interaktywne warsztaty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *