Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie, Kraków

Data szkolenia pt.: Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie, jest przewidziany w dniu 2012-11-20. Jesteśmy znani jako Akademia Doskonalenia Kadr i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 282.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr mająca siedzibę w mieście Brzeg.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *