Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie , Katowice

Szkolenie pt. Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie , które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy Akademia Doskonalenia Kadr. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-09-19.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności koniecznych do wykonywania pracy lub samego jej uzyskania.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Uniwersytet Ekonomiczny.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 282.90 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie , przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna – zachęca Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca swą siedzibę w mieście Brzeg.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie .

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *