Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie, Katowice

Szkolenie o nazwie Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie, które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Akademia Doskonalenia Kadr. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-08.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub też jej zdobycia.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce odbywania szkolenia Budynek Uniwersytetu Ekonomicznego. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Katowice woj. Śląskie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 282.90 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr mająca swą siedzibę w mieście Brzeg.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *