Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie , Jelenia Góra

Oferujemy nowe szkolenie Akademia Doskonalenia Kadr pt.: Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie . Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-09-28.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Jelenia Góra woj. Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 282.90 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie , przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pomoc społeczna – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr mająca siedzibę w miejscowości Brzeg.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Dokumentacja pracownicza i prowadzenie akt osobowych – od momentu naboru pracowników po zakończenie .

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *