Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001, Radom

Termin szkolenia zatytułowanego: Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-19 oraz zakończy się 2012-11-20. Jesteśmy znani jako MASTERE Consulting i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Jakość, Zarządzanie, audyt, menedżerskie, produkcja, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Radom woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 181.56.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001, przypisanego do kategorii – Jakość, Zarządzanie, audyt, menedżerskie, produkcja, inne – zaprasza MASTERE Consulting z siedzibą w mieście Szczecin.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Dofinansowany kurs Auditorów wewnętrznych ISO 9001.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *