CZYNNOŚCI OD PLANOWANIA DO ZAWARCIA UMOWY W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH – PO NOWELIZACJI, Katowice

Przedstawiamy nowe szkolenie Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. pt.: CZYNNOŚCI OD PLANOWANIA DO ZAWARCIA UMOWY W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH – PO NOWELIZACJI. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-29.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Zamówienia publiczne, prawo ZP, zamawiających.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel DIAMENT PLAZA****.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 430.50.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu CZYNNOŚCI OD PLANOWANIA DO ZAWARCIA UMOWY W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH – PO NOWELIZACJI, przypisanego do kategorii – Zamówienia publiczne, prawo ZP, zamawiających – zachęca Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Wrocław.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: CZYNNOŚCI OD PLANOWANIA DO ZAWARCIA UMOWY W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH – PO NOWELIZACJI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *