Czy wybrany hotel jest wart wydanych pieniędzy? Dowiedz się teraz!

Jeśli często podróżujesz oznacza to, że możesz zatrzymać się w jednych z najlepszych hoteli. Naraża cię to również na ryzyko pobytu w najgorszych hotelach. Nie daj się zwieść temu, ile gwiazdek ma Twój hotel, a nawet ile kosztuje rezerwacji w nim pokoju. Oto, jak możesz sprawdzić, czy Twój hotel jest wart wydanych pieniędzy.

Czy jest czysto w hotelu?

Podczas gdy wyraźnie czyste środowisko jest ważne, możesz naprawdę ocenić swój hotel, patrząc głębiej. Hol może wiele powiedzieć o jakości pokoju jeszcze przed zameldowaniem. Na przykład zakurzone rośliny i dekoracje lub brudne toalety publiczne, brud na podłodze holu mogą być oznaką tego, co czeka Cię w pokoju.

Sprawdź kurz wokół lamp i wazonów lub przesuń rękę po górnej części mebli po zameldowaniu. Szczyt w rogach lub rozejrzyj się po listwach przypodłogowych, szczególnie w łazienkach. Prawdziwie czyste pomieszczenie, które jest warte twoich pieniędzy, będzie wolne od kurzu i brudu, nawet w tych trudnych do obejrzenia miejscach.

Czytaj – Jak przygotować się do zorganizowania konferencji

Czy hotel spełnia twoje potrzeby?

Dobry hotel, który jest naprawdę wart Twoich pieniędzy, zawsze będzie w stanie zaspokoić Twoje potrzeby. Jeśli planujesz konferencję biznesową, hotel, który masz na myśli, powinien mieć aktualną technologię, szybki bezprzewodowy dostęp do Internetu, wygodne krzesła w sali konferencyjnej i catering. Wszystko, co pomaga w płynnym przebiegu konferencji, powinno być na wyciągnięcie ręki. To, że hotel oferuje przestrzeń konferencyjną, nie oznacza, że najlepiej nadaje się do organizacji wydarzenia Twojej firmy.

Czytaj – Wybór hotelu – jaki?

Podczas wakacji z dziećmi zawsze szukaj hoteli, które są przyjazne dla rodzin i posiadają odpowiednie usługi w ofercie, takie jak usługa ścielenia łóżek dla dzieci i specjalne dostawy smakołyków. Większość hoteli, które są warte twoich pieniędzy, ma wiele rozrywek dla dzieci i niezawodnych usług dla rodziców, takich jak opieka nad dziećmi. Hotele, które mogą zapewnić podstawowe potrzeby, takie jak łóżeczka i wózki, sprawią, że Twoja podróż będzie jeszcze przyjemniejsza.

Obsługa klienta jest priorytetem.

Czy personel hotelu rzeczywiście się tym przejmuje?

Niezależnie od tego, czy podróżujesz w interesach, czy dla przyjemności, powinieneś pamiętać, że poziom obsługi klienta, którego doświadczasz, będzie ogromnym czynnikiem decydującym o tym, czy Twój hotel jest wart Twoich pieniędzy. Podstawowa dobra obsługa klienta obejmuje szybkie powitanie, szczere maniery i chęć pójścia dalej, aby Ci pomóc.

Poznaj również – Sekrety hoteli, o których mogłeś nie wiedzieć.

Wykwalifikowany personel chętnie udzieli Państwu szczegółowych informacji na temat pobliskich restauracji i rozrywek. Wyjątkowi pracownicy mogą nawet zaoferować koordynację działań i uzyskać bilety na wydarzenia w okolicy w Twoim imieniu. Pracownicy hotelu są lokalnymi ekspertami i powinni dążyć do zapewnienia niezapomnianych wrażeń.

Czy kierownictwo hotelu dba o obiekt na zewnątrz?

Pierwsze wrażenia są wszystkim, gdy decydujesz, czy Twój hotel jest tego wart. Graffiti na terenie obiektu to ogromna czerwona flaga. Brudne ściany zewnętrzne, czy odpadające farby i sztukaterie to także potencjalne oznaki, że zarząd nie widzi nieruchomości wartej zainwestowania. Jeśli kierownictwo nie może znaleźć powodu, aby dbać o hotel, zdecydowanie nie jest to warte twoich pieniędzy.

Czy twój następny hotel jest wart twoich pieniędzy?

Recenzje w mediach społecznościowych nie zawsze są wiarygodne. Analizuj zarówno te najlepsze i te najgorsze. Zwróć uwagę na datę wystawionych opinii.

Przemyśl te uwagi i zastanów się czy wybrany hotel jest wart wydanych pieniędzy.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *